Tým - Orel Brno-Bohunice
- Kategorie: Starší žáci
- Divize: Střed
08.10.2023
Turnaj: 1 SH Teza Hodonín | Lipová alej 4110/23 | |||||
14:45 | Orel Brno-Bohunice | Orel Dolní Bojanovice | 5:6 | online | |
05.11.2023
Turnaj: 2 SRC Nezamyslice | 1. máje 233, Nezamyslice 798 26 | |||||
12:15 | Orel Brno-Bohunice | ŠSK Očov Hodonín | 1:10 | online | |
13:45 | Pitbulls Ivančice | Orel Brno-Bohunice | 7:0 | online | |
10.12.2023
Turnaj: 3 SH ZŠ | Školní 195, Dolní Bojanovice | |||||
11:15 | Orel Vyškov | Orel Brno-Bohunice | 5:3 | online | |
13:30 | Orel Dolní Bojanovice | Orel Brno-Bohunice | 8:7 | online | |
13.01.2024
Turnaj: 4 SH Ivančice | Rybářská 1202, Ivančice | |||||
15:15 | Orel Brno-Bohunice | Orel Devět Křížů | 3:8 | online | |
24.02.2024
Turnaj: 5 Hala TJ Tesla | Halasovo náměstí, Brno-Lesná | |||||
09:00 | Orel Devět Křížů | Orel Brno-Bohunice | 9:4 | online | |
12:15 | ŠSK Očov Hodonín | Orel Brno-Bohunice | 16:3 | online | |
23.03.2024
Turnaj: 6 Tělocvična ZŠ Rosice | Palackého nám. č. 291, 665 01 Rosice, vchod z ulice Nad Školami | |||||
09:45 | Orel Brno-Bohunice | Pitbulls Ivančice | 5:9 | online | |
12:00 | Orel Brno-Bohunice | Orel Vyškov | 10:9 | online |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Aleš | 7 | 6 | 2 | 4 | 0 | |
Adámek Daniel | 6 | 11 | 7 | 4 | 0 | |
Bébar Štěpán | 9 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
Doupovec Šimon | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Kahle Eduard | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Kahle Oskar | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Kašpárek Lukáš | 7 | 4 | 2 | 2 | 2 | |
Kellner Tomáš | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Kudrnáček Filip | 8 | 9 | 5 | 4 | 0 | |
Nádvorník Daniel | 10 | 17 | 13 | 4 | 0 | |
Nádvorník Martin | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Pavlata Jan | 8 | 6 | 1 | 5 | 2 | |
Podroužek Petr | 8 | 13 | 10 | 3 | 2 | |
Pudil Jan | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Pudil Jaromír | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Tomanec Daniel | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠSK Očov Hodonín | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 98 | 34 |
2. | Pitbulls Ivančice | 27 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 76 | 43 |
3. | Orel Devět Křížů | 18 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 54 | 52 |
4. | Orel Dolní Bojanovice | 9 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 56 | 84 |
5. | Orel Vyškov | 6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 39 | 64 |
6. | Orel Brno-Bohunice | 3 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 41 | 87 |
7. | Orel Dolní Bojanovice D | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 62 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Ladislav PudilTelefon: 604 461 072
E-mail: l.pudil@email.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Marta KonkolskáTelefon: 739 437 081
E-mail: marko.brn@seznam.cz