Tým - Black Bears Veselí nad Moravou
- Kategorie: Muži
- Divize: Východ
07.10.2023
Turnaj: 1 SH Bánov | Bánov, č. p. 507 | |||||
10:30 | Orel Uherský Brod | Black Bears Veselí nad Moravou | 4:8 | online | |
13:30 | Uherský Brod B | Black Bears Veselí nad Moravou | 0:16 | online | |
17.11.2023
Turnaj: 2 SH Bánov | Bánov, č. p. 507 | |||||
10:30 | Oldies Vsetín | Black Bears Veselí nad Moravou | 5:8 | online | |
12:30 | FbC DTJ Strání-Květná | Black Bears Veselí nad Moravou | 6:5 | online | |
09.12.2023
Turnaj: 3 SH Strání | Rubanice 1147, Strání 68765 | |||||
12:00 | Florbal SVČ Luhačovice | Black Bears Veselí nad Moravou | 5:9 | online | |
14:00 | Black Bears Veselí nad Moravou | Oldies Vsetín | 6:1 | online | |
03.02.2024
Turnaj: 4 SH Železárny V. n. M. | Kollárova 1659, 698 01 Veselí nad Moravou | |||||
09:00 | Black Bears Veselí nad Moravou | Orel Uherský Brod | 8:1 | online | |
13:00 | Orel Vizovice | Black Bears Veselí nad Moravou | 6:9 | online | |
17.02.2024
Turnaj: 5 SH Na Lapači | Na Lapači 247, 755 01 Vsetín-Rokytnice | |||||
14:00 | Black Bears Veselí nad Moravou | FbC DTJ Strání-Květná | 14:4 | online | |
16:00 | Black Bears Veselí nad Moravou | Orel Vizovice | 3:8 | online | |
16.03.2024
Turnaj: 6 SC Radostova | Hradisko 1029, Luhačovice | |||||
10:30 | Black Bears Veselí nad Moravou | Uherský Brod B | 11:5 | online | |
13:30 | Florbal SVČ Luhačovice | Black Bears Veselí nad Moravou | 3:10 | online | |
11.05.2024
Turnaj: 7 SH Kuřim | Sportovní 5, Kuřim | |||||
09:45 | Black Bears Veselí nad Moravou | Orel Dolní Bojanovice | |||
11:15 | Orel Kunštát | Black Bears Veselí nad Moravou | |||
12:00 | Black Bears Veselí nad Moravou | Orel Blansko |
Jméno hráče | Číslo | Z | KB | G | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|
Bačík Radovan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bílek Lukáš | 8 | 6 | 3 | 3 | 0 | |
Bystrý Vojtěch | 6 | 21 | 16 | 5 | 2 | |
Cileček Adam | 8 | 28 | 14 | 14 | 0 | |
Cileček Brian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Crhonek Ondřej | 12 | 20 | 9 | 11 | 2 | |
Falešník Libor | 8 | 6 | 4 | 2 | 0 | |
Halíček Josef | 8 | 14 | 7 | 7 | 4 | |
Hrdý Matyáš | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Hrdý Šimon | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Chudíček Lukáš | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
Kočí Robin | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Maňák Lukáš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mašek Jakub | 6 | 7 | 2 | 5 | 2 | |
Nagy Tomáš | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
Rolenc Jan | 5 | 10 | 4 | 6 | 0 | |
Staněk Štěpán | 10 | 13 | 8 | 5 | 2 | |
Sukup František | 12 | 15 | 8 | 7 | 2 | |
Sukup Matěj | 10 | 8 | 6 | 2 | 4 | |
Šišpera Tomáš | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tichopádek Ctibor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tomík Ondřej | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Uřičář Vojtěch | 10 | 38 | 21 | 17 | 0 | |
Valentík Michal | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 |
# | Tým | B | Z | V | VP | PP | P | BV | BO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Black Bears Veselí nad Moravou | 30 | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 107 | 48 |
2. | Orel Vizovice | 30 | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 105 | 52 |
3. | Oldies Vsetín | 17 | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 70 | 71 |
4. | Uherský Brod B | 15 | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 52 | 92 |
5. | FbC DTJ Strání-Květná | 14 | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 48 | 80 |
6. | Orel Uherský Brod | 12 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 57 | 65 |
7. | Florbal SVČ Luhačovice | 8 | 12 | 2 | 0 | 2 | 8 | 44 | 75 |
Vedoucí týmu:
Jméno: Michal ValentíkTelefon: 734 183 587
E-mail: michalvalentik@blackbears.cz
Vedoucí klubu:
Jméno: Michal ValentíkTelefon: 734 183 587
E-mail: michalvalentik@blackbears.cz